طراحی و اجرا

محصولات هوشمند سازی ساختمان پاردوکس کانادا

کاملترین مجموعه محصولات خانه هوشمند پارادوکس کانادا ، آگاهانه و هوشمندانه انتخاب کنید

accessories

محصولات اپراتوری خانه هوشمند

رابط کاربری شما و سیستم هوشمند سازی ساختمان محصولات اپراتوری خانه هوشمند می باشد محصولات  اپراتوری هوشمند سازی ساختمان پارادوکس کانادا با کیفیت بالا و همچنین تنوع زیاد جواب گوی تمامی نیاز های شما و هر سلیقه ای می باشد.

accessories

محصولات سرمایش گرمایش و تهویه مطبوع خانه هوشمند

محصولات سرمایش گرمایش و تهویه مطبوع در هوشمند سازی ساختمان امکان تنظیم دمای پیش فرض توسط کاربر و فراخوانی آن و قطع خودکار سیستم سرمایش/گرمایش هنگام رسیدن دمای محیط به دمای تنظیمی و کاهش مصرف انرژی را فراهم میکند.

Lighting

محصولات روشنایی خانه هوشمند

بخش زیادی از انرژی مصرف شده در ساختمان صرف سیستم روشنایی می شود. در خانه هوشمند به دلیل عملکرد هدفمند و استفاده صحیح از سیستم روشنایی، مصرف انرژی به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

accessories

محصولات پرده خانه هوشمند

در هوشمند سازی ساختمان به کمک سایه روشن و باز و بسته شدن پرده ها می توان از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و از سیستم روشنایی کمتر استفاده نمود پرده هوشمند در هوشمند سازی ساختمان یکی از مهمترین عوامل بالا بردن بهروری در مصرف انرژی میباشد

accessories

محصولات تجهیزات جانبی خانه هوشمند

شامل تجهیزات اتصال دهنده باس، منبع تغذیه ها، کنترل کننده مرکزی تحت شبکه، واسط KNX  به شبکه و …

Sensors

محصولات سنسور ها خانه هوشمند

هوشمند سازی ساختمان بدون درک صحیح سیستم از محیط خانه هوشمند ناممکن می باشد سنسورهای خانه هوشمند تجهیزاتی برای حس و درک سیستم هوشمند سازی ساختمان از وضعیت و شرایط محیط موجود می باشد.

Digital-input

محصولات ورودی دیجیتال خانه هوشمند

به وسیله این تجهیزات می توان سنسور های پنجره یا کلید های دیواری سنتی را به بقیه تجهیزات هوشمند متصل نمود. به این تربیت خاموش/روشن کلید و یا باز/ بسته بودن پنجره را به صفر و یک دیجیتال تبدیل نمود.

ENocean

محصولات ENocean خانه هوشمند

این تجهیزات بدون نیاز به منبع انرژی، توان مورد نیاز خود را توسط سلول های خورشیدی تامین مینمایند و اطلاعات را توسط امواج رادیویی به درگاه مبدل Enocean/KNX ارسال می کنند.